Pangi yazılımını kiralamak çok kolaydır.

Paketinizi seçin ve kuruluma başlayın, sadece 2-3 tıklama ile sohbet siteniz hazır.

Ekonomik
308 TL /aylık
10 oda
DDOS koruma 5 kanal
Kurulum 99 TL tek seferlik
SSL sertifikası ücretsiz
%9 indirim 6-12 ay kiralamalarda
Standart
322 TL /aylık
30 oda
DDOS koruma 10 kanal*
Kurulum ücretsiz*
SSL sertifikası ücretsiz
%11 indirim 6-12 ay kiralamalarda

Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir. Tüm panellerimiz aktif 30 online için geçerlidir, 30 üzeri online kapasitesi için en az VPS/VDS sunucu şarttır. Nasıl yani?


Satın alma hakkında bazı sorular ve cevaplar:

SSL sertifikasının olması şart mı?

Hizmetlerimizin hiç birinde SSL şart değildir. Fakat, Chrome Tarayıcı 45+ sürümünden sonra mikrofon/ses/kamera erişimleri, konum istekleri gibi bazı apiler için sitenizin SSL destekli olmasını şart koşar. Ama endişelenmeyin; ilk kurulumda 12 ay (bir yıl) boyunca ücretsiz sağlıyoruz :)

Her ay ödeme yapmak zorunda mıyım?

Asla değilsiniz. Dilediğiniz vakit hizmetinizi sonlandırabilirsiniz. Ödemenizin son gününden sonraki 2 gün içinde tahsil edilememesi durumunda hizmetiniz, sistem tarafından otomatik olarak durdurulur. Durdurulma işleminden 4 gün sonra hâlâ ödeme yapmadıysanız hizmetiniz otomatik olarak silinir, yeniden sipariş vermeniz gerekir.

Bize güvenmeli misiniz? Neden?

Elbette. Kendi alanında 1999 yılından beri teknolojik hizmet veriyor ve Türkiye'nin önde gelen yazılım mühendisleri ile çalışıyoruz. Her şeyden önce kurumsal, vergi mükellefi bir firma ile muhatapsınız. Her zaman bir ilgili bulabilirsiniz.

Destek konusunda endişeleriniz mi var?

pangi@outlook.com.tr e-posta, +90 212 909 1 901 numaralı telefon, İletişim sayfası, Facebook, Twitter ve kevok_bilisim Skype adresinden bize ulaşabilirsiniz. Endişelenmenize hiç gerek yok! Ayrıca üstün yeteneklere sahip WEB Konsol paneliniz ile desteğe bile ihtiyaç duymadan istediğiniz gibi hizmetlerinizi kontrolize edebilir ve yönetebilirsiniz.

Sormak istedikleriniz daha mı çok? O halde bizi arayın lütfen: +90 212 909 1 901